Günümüzde perakende sistemi barkodsuz düşünülemez. En küçük market & mağaza binlerce stok ile uğraşmak zorundadır.
Hızlı ve hatasız giriş ve satış işlemlerinde barkod zorunludur.
Kolay kullanımı ve barkodla bütünleşen yapısıyla NoktaBarkod Market & Mağaza Barkod Otomasyon bu yoğun iş temposunu azaltan otomasyon sistemidir.
Yazarkasa ve terazilerle tam uyumluluğu  sayesinde kolay tartım ve satış imkanı sunar.
Hızlı giriş ve satış prensibine göre oluşturulmuş yapısı ile fatura ekranında barkod okuyucularla giriş ve çıkışlar hızlıca yapılabilir. Ürün ve fiyat etiketleri ister barkodlu isterse barkodsuz olarak istenilen yazıcıdan kolay tasarım yapılarak basabilirsiniz.
Ayrıca günlük veya iki tarih arasındaki kar-zarar raporlarını aynı ekranda FIFO,LIFO,ortalama ve ağırlıklı ortalamaya göre hem TL hemde seçeceğiniz bir döviz sistemine göre görebilirsiniz. Raporları istediğiniz biçimde tasarlayarak gerekli kriterleri kayıt edebilir ve raporlama işlemlerini hızlandırabilirsiniz.
NoktaBarkod oto servis ve oto yedek parça satanları barkodla buluşturuyor...
Oto servislerde iş emri formuyla giren aracın  özellikleri ve sorunları tam olarak tanımlanıyor  ve kontrolden sonra ustanın yorumları eklenebiliyor. Böylece en büyük sorun olan  müşteriye anında cevap tek tuşla  verilebiliniyor.
Aracın daha önce gelip gelmediği sadece  plakası yazılarak hangi tarihte ne zaman gelmiş ve ne tür parçalar ve işçilikler yapılmış
hızlı bir şekilde görülebiliniyor...
Ayrıca iş emri üzerinde tek tuşla parça ve ya işçilik eklenebilir.
İş emri belli gruba dahil edilerek parça ve işçilik grubundan otomatik indirimler uygulanabilinir.
İş emri bazında kar-zarar raporları alınabilinir, araçlar model,renk gibi kriterlere göre  gruplanarak hangi model veya rengin daha çok geldiği takip edilerek buna göre stok  ihtiyaçları çıkarabilinir.

Oto Servis
Market & Mağaza
OTO SERVİS
YEDEK PARÇA SATIŞ
PROGRAMI
ECEM ELEKTRONİK
Hürriyet mh.Poligon cd.285.sk No:6/B
GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL
Tel:0212 538 01 13 - 14 Gsm:0533 522 32 74

TÜRKİYE GENELİ
BAYİLER